ZABYTKOWE DWORCE

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Marzy mi się zrealizowanie projektu zatytułowanego ”Najpiękniejsze, zabytkowe dworce kolejowe w Polsce oraz ich reprezentacyjne, często wręcz pałacowe wnętrza”. W związku z powyższym mam propozycję dla młodzieży koła historycznego oraz sympatyków historii w naszej szkole podróżujących po kraju i Europie, w szczególności zaś po Ukrainie [Kolej Cesarsko-Królewska w Galicji], żeby zrealizowali fotoreportaż, który zaprezentujemy na stronie internetowej naszego koła i szkoły. Albumy zdjęciowe [płyta CD/DVD] zabytkowych dworców oraz słów kilka na ich temat zaczniemy prezentować sukcesywnie jak napływać będzie materiał. Do udziału w przygodzie intelektualno-artystycznej zapraszamy uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Zabytkowe dworce Wrocławia, Krakowa, Lublina, Gdyni, Tarnowa, Przemyśla, Bielsko-Białej, Gdańska, Skierniewic, Aleksandrowa Kujawskiego, Lwowa, Berdyczowa, Tarnopola, Torunia oraz inne należy sfotografować-udokumentować i zaprezentować na stronie internetowej Koła Naukowego Historyków. Konkurs uważamy za otwarty!

CZEKAMY NA MATERIAŁ!!! Z przyjemnością zaprezentujemy także fotoreportaż nadesłany przez młodzież innych szkół. Na bieżąco będziemy prezentować materiał i w perspektywie najlepszej z możliwych ocenimy prace i nagrodzimy zwycięzców.

Pozdrawiamy KNH ZSS we Włocławku.

PS. W następnej edycji konkursu fotograficznego nasza propozycja to zabytkowe stalle [snycerstwo] od gotyku po klasycyzm, np. słynne barokowe stalle henrykowskie, katedralne we Włocławku, manierystyczne w Nieszawie, gotyckie w Toruniu.